Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Opinie o programie

Powiadają, że trzeba przechodzić od słów do czynów. Jeśli chcesz  wejść do grona osób praktycznie władających ?językiem dobrego mówcy? to niech twoim czynem będzie słowo a słowem czyn. Skorzystałem z szansy jaką daje szkolenie z zakresu PREZENTACJI PUBLICZNEJ, przygotowanego przez Edison Team.pl.  Na szkoleniu dostałem arsenał technik retorycznych i zaskakującą wiedzę o emocjach przed, w trakcie i po prezentacji publicznej. Kompletną instrukcję na wdrożenie w rolę sprawnego mówcy. Instrukcje w książkach są dobre ale dopiero to szkolenie daje możliwość sprawdzenia jak i czy ta wiedza działa. A dziś wiem, że działa. Dlatego jeśli szukasz profesjonalnie podanej wiedzy  w wersji dla praktyków, to właśnie znalazłeś. Nauczą Cię jak być skutecznym mówcą

Sławomir Heksel, menedżer

 

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z zakresu "Prezentacji i wystąpień publicznych". Szkolenie prowadził Pan Marek Stączek. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas szkolenia pozwoliły mi spojrzeć na moje dotychczasowe poczynania w zakresie prezentacji publicznej z zupełnie innej perspektywy. Okazało się, że pewne rzeczy robię dobrze i dało mi to poczucie większej pewności siebie. Pewne wymagają drobnej korekty, ale już wiem jak jej dokonać, a na niektóre nie mam wpływu i nie należy z nimi walczyć, lecz postarać się je wykorzystać tak aby wzmocnić siłę wyrazu wypowiedzi.

Dowiedziałem się także, iż niewielkim wysiłkiem, za pomocą kilku skutecznych i umiejętnie dobranych technik prezentacji, można znakomicie wzmocnić skuteczność wypowiedzi a to jest kluczowe w przypadku wystąpień publicznych. Potwierdziły się także moje obawy iż jeśli nie wie się co chce się powiedzieć to żadna technika w tym nie pomoże. Na szkoleniu przećwiczyłem tworzenie mapy myśli w takiej sytuacji - działa.
Szkolenie mogę polecić zarówno początkującym prezentującym jak i tym, którzy mają za sobą już kilkaset prezentacji, ale czują potrzebę wzbogacenia swojego warsztatu w nowe umiejętności, które mogą pozwolić podnieść atrakcyjność sposobu przekazu.

dr Robert Fedorowicz, Lider Zespołu Architektury Korporacyjnej & Zespołu Planowania Integracji CDN w obszarze IT Departament Rozwoju Usług i Aplikacji, NETIA S.A.Pan Marek Stączek z firmy EdisonTeam.pl przygotował i przeprowadził dla naszej firmy praktyczny warsztat z zakresu ?Negocjacji?, ?Rozwoju współpracy pomiędzy zespołami?, ?Sztuka prezentacji publicznej?.

Programy warsztatów były opracowane na indywidualne zamówienie, zgodnie z naszymi potrzebami. Warsztaty były nakierowane głównie na odkrywanie wiedzy przez uczestników, a nie na proste, tradycyjne przekazywanie teorii, dzięki czemu ich efektywność była bardzo wysoka. Realizowany program umożliwił przeanalizowanie przez pracowników swoich zachowań oraz praktyczne opracowanie przyszłych działań usprawniających. Można podkreślić bardzo doby kontakt prowadzącego szkolenie z uczestnikami. Oceniamy szkolenia jako ciekawe i bardzo dobrze przeprowadzone.

Tomasz Orlik, Wiceprezes Zarządu Pioneer Pekao Investment S.A.


Sztuka prezentacji publicznej, realizowane przez EdisonTeam.pl ułatwiło mi "sprzedawanie" swoich koncepcji klientom podczas spotkań businessowych. Zdecydowanie pogłębiło moją wiedzę przez doświadczenie i szybki feedback trenera.  Szkolenie ciekawe, wciągające i efektywne.

Łukasz Goszczyński, Specjalista ds. zarządzania kategorią, Unilever Polska S.A.


"Szkolenie z prezentacji publicznej było inspirujące do przełamywania w sobie różnego rodzaju barier, dotychczasowych przekonań. Jego treść dała bardzo dobry warsztat wiedzy i narzędzi, tak aby stać się skutecznym, dobrym mówcą. Pozwoliło w bezpiecznych warunkach doświadczać siebie w nowej roli i obserwować zmiany jakie się dzieją u siebie oraz u innych. Pokazało, że to co wcześniej nazwane TRUDNE, NIEMOŻLIWE może się stać ŁATWE I MOŻLIWE. Daje siłę do działania i czerpania z tej wiedzy w życiu zawodowym i osobistym. Bardzo polecam".

Edyta Olbryś ? Sokoll, Kierownik Działu Personalnego, Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.


W dniach 18-19 maja 2005r. w siedzibie PHILIPS DAP Industries Poland Sp. z o.o. Pan Marek Stączek prowadził szkolenie o tematyce: ?Skuteczna prezentacja w biznesie?. Szkolenie uzyskało wysoką ocenę uczestników oraz ich przełożonych, prowadzone było w sposób dynamiczny, materiały zostały bardzo dobrze przygotowane. Wiedzę uzyskaną na szkoleniu wykorzystaliśmy w lokalnych finałach konkursu ?PHILIPS Quality Improvement Competiton? w Hoogeveen (Holandia), gdzie reprezentacja PHILIPS DAP Industries Poland Sp. z o.o. uzyskała pierwsze miejsce głównie za sprawą dobrze przygotowanej prezentacji.

Urszula Wdziękońska, Kierownik Personalny PHILIPS DAP Industries Poland Sp. z o.o.

 

To chyba jedno z nielicznych szkoleń z prezentacji, na którym prowadzący przykłada tak dużą wagę do tego co mówić, a nie tylko jak mówić. Nie umniejszając roli formy, warunkiem koniecznym dobrego wystąpienia, choć z pewnością niewystarczającym, jest treść, a dopiero w dalszej kolejności forma adekwatna do tej treści. Właśnie w tym obszarze to szkolenie jest najbardziej pomocne: jak najlepiej przekazać odbiorcy treść przez odpowiednią formę, strukturę wystąpienia, dobór argumentów. A jak dobrać treść? No cóż, to już zadanie dla prezentera??

Rafał Janek, Business Consultancy Director - Universal McCann

 

Budowanie prezentacji w oparciu o techniki poznane na warsztatach, wplatanie historii, cytat i metafora, odpowiednia postawa i głos tworzą bardzo mocny przekaz dla słuchacza. Prezentacja w takim wydaniu stała się dla mnie bardziej ciekawa zrozumiała i spowodowała lepsze zrozumienie i zapamiętanie tematu. Bardzo dziękuję za dwa dni inspiracji, które mocno przydadzą mi się w procesie komunikacji i motywowania zespołu. Polecam!

Ewa Lisiecka, Dyrektor Sprzedaży- PZU SA

 

Po szkoleniu z prezentacji publicznej przeprowadzonym przez Marka Stączka czułem satysfakcję. Po pierwsze, spędzony czas na szkoleniu był czasem owocnym i dobrze wykorzystanym, poznałem interesujące metody prowadzenia prezentacji oraz rzeczy zbliżone do tematu, które teraz śmiało mogę wykorzystać w pracy zawodowej, ale także w codziennych relacjach interpersonalnych. Po drugie, co mnie bardzo ucieszyło, to o czym opowiadał Marek nie pozostawało bez odniesienia do tego, jak to robił. Każde słowo wydawało się być przemyślane i spójne ze sposobem prezentowania, wszystko układało się w jedną całość, nic nie było na pokaz. Chciałem też zauważyć, że szkolenie zostało przeprowadzone w sposób przystępny dla każdego, nawet dla tych najbardziej opornych wystąpieniom publicznym. Mocną stroną Trenera jest niewątpliwie fakt, że nie krytykuje, a stara się znaleźć i uwypuklić pozytywne cechy uczestników.

Konrad Lesiewicz, Media Planner\Buyer, U2 Media Sp. z o.o.

 
©2010-2018 EdisonTeam.pl
Strona Główna | Program Cycero | Opinie o programie | Trenerzy | Cookies | Kontakt
projekt i realizacja: • • • • | www.kcpr.pl